Menü

Szintfelmérők januárban

Intézményünk 2020. január 27-én (hétfőn), várhatóan 16.00 és 19.00 között tartja szintfelmérőit a 2019/2020-as tanév alapfokú táncművészeti képzéseire és előkészítő gimnasztika tanfolyamára. A pontos felvételi beosztásról legkésőbb a felvételi előtt egy héttel e-mailben értesítjük Önöket.

A szintfelmérő menete a következő:

- Regisztráció
- Szintfelmérő

Helyszín: 1149 Budapest, Angol u. 75.

Felszerelés: póló, vékony melegítőnadrág vagy dressz, tánccipő vagy pamutzokni.

6 éves kor alatt (óvodás korosztály): a gyerekek rövid előkészítő gimnasztika foglalkozáson vesznek részt, mely alapján tanárunk felméri, hogy életkoruk és képességeik figyelembevételével mely csoportunk lenne számukra a legmegfelelőbb.

6 éves kor felett (iskolás korosztály): Leendő növendékeink csoportonként megtanulnak egy-egy rövid koreográfiát, melyet a betanulást követően (kb. 20 perc) bemutatnak vezető tanárunknak (a jelentkezőknek nem kell előre készülniük a felvételire). Ezután kapnak egy ajánlást arról, hogy életkoruk és képességeik figyelembevételével mely csoportunk lenne számukra a legmegfelelőbb.

A gyerekek gyakorlata és az adminisztráció összesen körülbelül 1 órát vesz igénybe.
Amennyiben kérdésük lenne képzéseinkkel, térítési díjainkkal vagy felvételinkkel kapcsolatosan, várjuk hívásukat a 061/222 14 02-es telefonszámon.

Felhívjuk figyelmüket, hogy iskolánkban tanítási szünet lesz 2019. december 20-tól 2020. január 5-ig, így 2020. január 6-ától tudunk választ adni felmerülő kérdéseikre.


Zuglói képzéseink

Madách Tánc- és Színművészeti Szakgimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola

 

Budapest XIV., Angol utca 75.

Iskolánkról bővebben

Budai képzéseink

Madách Táncművészeti Stúdió - Buda 

 

Budapest XII., Beethoven utca 7-9.

Stúdiónkról bővebben

Kövess minket Facebookon

Csatlakozz hozzánk Facebook-on és értesülj az iskolával kapcsolatos legújabb információkról, érdekességekről.

Iratkozz fel YouTube csatornánkra

Csatlakozz hozzánk YouTube-on és értesülj az iskolával kapcsolatos legfrissebb videókról.