Menü

Felvételi Információk 2021

Tájékoztatjuk Önöket, hogy minden meghirdetett 2021/2022-es tanévben induló szakképzésünkre az Oktatási Hivatal által megadott módon kell jelentkezni:

A Jelentkezési lapokat és a Tanulói adatlapot szükséges kitölteni. Valamennyi felvételre jelentkező a szükséges dokumentum mennyiséget az általános iskoláján keresztül térítésmentesen megkapja a Felvételi Központtól. A dokumentumok az internetről is letölthetők (www.oh.gov.hu) és kinyomtathatók, ill. fénymásoló segítségével szabadon sokszorosíthatók kétoldalas másolatként.

A kitöltött jelentkezési lapokat az általános iskola, illetve a hat- vagy nyolcosztályos gimnáziumban tanuló diákok szülei továbbítják Iskolánknak. A jelentkezési és a tanulói adatlapok megküldésének határideje: 2021. február 19.

A felvételi eljárásban intézményünk nem kéri a központi írásbeli felvételi eredményét!

Zuglói képzéseink

Madách Tánc- és Színművészeti Szakgimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola

 

Budapest XIV., Angol utca 75.

Iskolánkról bővebben

Budai képzéseink

Madách Táncművészeti Stúdió - Buda 

 

Budapest XII., Beethoven utca 7-9.

Stúdiónkról bővebben

Kövess minket Facebookon

Csatlakozz hozzánk Facebook-on és értesülj az iskolával kapcsolatos legújabb információkról, érdekességekről.

Iratkozz fel YouTube csatornánkra

Csatlakozz hozzánk YouTube-on és értesülj az iskolával kapcsolatos legfrissebb videókról.